טפסים מקוונים

נדמה שהדיגיטל שינה את חיינו לחלוטין, הן כלקוחות והן כבעלי עסקים ועצמאיים. אנחנו מקבלים החלטות מהר מאוד, בעיקר בזכות המידע שזורם אלינו דרך הטלפון החכם והמחשב הנייד. אנחנו מעבירים מידע בקלות רבה, ובאופן כללי מתקשים לדמיין את החיים בלי הסמארטפון שצמוד אלינו בכל רגע נתון. כבעלי עסקים שרוצים להעניק חוויית שירות טובה ולהתנהל באופן אפקטיבי יותר, אלה הם הכלים שאנחנו יכולים לנצל ולהטמיע גם אצלנו בעסק. טפסים מקוונים עונים על הצורך הזה היטב, תוך שהם מקצרים תהליכים, מצמצמים את לוחות הזמנים ומסייעים לנו לשמור על הסדר בארגון. זהו הכלי החשוב שתקבלו מחברת iForms, המובילה בישראל ביצירת טפסים מקוונים.

 

טפסים מקוונים שהעסק שלכם לא יכול בלעדיהם

בכל נקודת זמן אתם מייצרים מסמכים והסכמים, ויצירת טפסים מקוונים יכולים להתאים לכל אחד מהם. הנה כמה דוגמאות בולטות:

 • טפסי קליטה לעובד החדש, לרבות טופס 101 מקוון
 • טפסי רישום ללקוח החדש
 • הצעות מחיר דיגיטליות
 • הזמנות רכש
 • הסכמי עבודה עם עובדים, לקוחות או ספקים
 • טפסי בקשה להצטרפות לארגון כלשהו, לוועד עובדים או לעדכון פרטים למשל
 • הצהרות בריאות לחדרי כושר או במסגרת הנחיות משרד הבריאות

באופן טבעי, לכל ארגון יש מאגר טפסים משלו, וגם אם נדמה לכם שמדובר בכמות קטנה למדי, בפועל אתם עשויים לגלות שעם הזמן נוצרה מערכת בירוקרטית מורכבת למדי. הטפסים המקוונים מסייעים בהתנהלות הזו משום שהם חוסכים את הצורך להדפיס מסמכים, להעביר אותם בין גורמים בארגון או לשלוח אותם ללקוחות, לעובדים שנמצאים היום בבית או למנהל הבכיר שנמצא בחופשה בצפון. הטופס יגיע ליעדו בתוך רגעים, מה שיגדיל גם את הסיכוי שיחזור אליכם הרבה יותר בקלות.

 

בשורה התחתונה

חיסכון בזמן, ייעול תהליכי עבודה, חוויית שירות מצוינת ונוחות מקסימלית, אלה הם רק חלק מהיתרונות שיש לעבודה עם מערכת iForms להציע לכם. בתוך דקות תיצרו טפסים מקוונים מכל סוג ולכל מטרה, וכך תיהנו מניהול יעיל יותר של המידע שלכם, תיצרו סדר ותחסכו לא מעט עלויות וזמן עבודה. זהו הפתרון האידאלי לעסקים קטנים וגדולים כאחד, וזה הזמן לגלות את הפתרונות המתקדמים והטובים ביותר.

הוספת מאמר לאתר?

  קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל
  Skip to content